Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »

Vzhledem k tomu, že mí pomocníci byli dnes skvělí a stihlo se toho víc, než jsem čekala, tak sraz pomocníků na zítra posouvám na 7.00 hod.
Ostatní hlinečtí v 8.15.

Sraz hlineckých hráčů v sobotu - 8.15 v MFC - pomůžete se stavěním figurek a pod.
Všichni, kteří mi budou pomáhat s přípravou stolů a židlí, mají sraz v pátek v 16.00 před hlavním vchodem do MFC (příprava kinosálu) a pak v sobotu v 6.30 před hlavním vchodem do MFC (příprava foyer).
S sebou na sobotu - oddílové tričko, pár kaček na útratu (bude náš standartní bufet) nebo jídlo a pití na celý den. Předpokládaný konec 15.00-16.00 hod.

Rapid turnaj od rána, systém a počet kol dle množství přihlášených hráčů.

V případě konání přislíbili účast Vojta (tréninky nejlepších) i Martin (tréninky pokročilých), první skupinu bych si tradičně vzala na starost já :-)

https://lichess.org/tournament/Vyn5kuCt?fbclid=IwAR2H_z_YyoG2P5ff1D4A_RGZr-nCjUD9Fgf_bdWCbqhx1Y57amU6oBotHZE , heslo Hlinsko, od 17.00 do 20.00. Hrát můžete klidně i jen jednu partii, dá se kdykoli připojit a zase odpojit - podle potřeby.

Přemek organizuje "naše" turnaje na lichess, každou středu a možná i něco přidáme - více na našem fb

Mnohé strategicky prohrané partie se dají dotáhnout do jiných, např. remizovych konců a kdoví, jak by se partie dále vyvijela nebýt mojí blbosti. Ta opravdu nebyla ve spěchu, x-krát jsem výměnu počítala a prostě jsem její vyústění přehlédla. Vzhledem k celkovému trvání partie 2 hodiny jsem měla času k přemýšlení moře a nevadí, že ten čas byl soupeřův.

Tentokrát to nebylo ve spěchu, ale chybou v propočtu. Ale je to jedno výsledek je stejný.

Podle mě v té sestavě, v jaké C družstvo vyrazilo, je tento výsledek proti papírově výrazně silnějšímu soupeři velikým úspěchem a hlavně chci poděkovat Jirkovi a Martinovi, že nebojácně nastoupili ( a na poslední chvíli !) a bojovali za tým :-)

Myslím si, že nemáš pravdu. Pokud to bereš jen číslama a bez posunu šachovnic, měli bychom 13 bodů a to je čtvrté místo. Samozřejmě posun šachovnic by udělal svoje taky. Ale nemá cenu spekulovat. Stejně v době, kdy se bude hrát MČR DMŽ už bude Jirka hrát za Polabiny a bez něj bychom dostali na kokos - v sestavě by chyběl. Na kdyby se nehraje.
Jsem ráda, že naše děti šachy baví, chtějí bojovat na turnajích a mají o to velký zájem. To je pro mě podstatné a důležité. Holt někdy se daří a někdy ne, nikdo není bezchybný a chyby a hrubky ve svých partiích děláme i my dospělí, což je v této sezóně obzvlášť zřejmé ;-).

... podle ohlasů z mailu (díky všem za ně 1 ) vypadá na 16.6.

bych chtěla zdůraznit Janě Vaškové za to, jak se o nás starala v kuchyňce, Evě Peškové za výbornou bramboračku a mojí mamince za skvělý štrůdl - bez Vás by to nešlo 10
Opět se akce povedla, drobně jsem se dohadovala s programem, ale snad mi zúčastnění tu drobnou pauzu po prvním kole odpustili.

stála za podívání, Vojta vyhrál zaslouženě po krásném závěrečném útoku, parádní bod s těžkým soupeřem ! Online z polofinále najdete tady : http://www.sachy-neratovice.cz/junior2017/online/tfd.htm

to bylo v zápase s Poličkou velmi napínavé až do konce, s Železnými horami a s Chotěboří to bylo dost jednoznačné. Byl velmi znát velký věkový rozdíl a množství odehraných zápasů. Nicméně jiná cesta do 1. ligy než přes KPDŽ není. Díky všem za zodpovědný výkon a za týmovou hru a souhru.

že mě velmi pobavil svým komentářem Bohouš :-). Pravda je, že jsme spolu vážnou ještě nehráli (vždyť víš, že já radši blicky 10 ), ale žena za šachovnicí by Tě přece neměla zaskočit... Ale zasmála jsem se a Marušku to pobaví určitě taky ...


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »