Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »

Mnohé strategicky prohrané partie se dají dotáhnout do jiných, např. remizovych konců a kdoví, jak by se partie dále vyvijela nebýt mojí blbosti. Ta opravdu nebyla ve spěchu, x-krát jsem výměnu počítala a prostě jsem její vyústění přehlédla. Vzhledem k celkovému trvání partie 2 hodiny jsem měla času k přemýšlení moře a nevadí, že ten čas byl soupeřův.

Tentokrát to nebylo ve spěchu, ale chybou v propočtu. Ale je to jedno výsledek je stejný.

Podle mě v té sestavě, v jaké C družstvo vyrazilo, je tento výsledek proti papírově výrazně silnějšímu soupeři velikým úspěchem a hlavně chci poděkovat Jirkovi a Martinovi, že nebojácně nastoupili ( a na poslední chvíli !) a bojovali za tým :-)

Myslím si, že nemáš pravdu. Pokud to bereš jen číslama a bez posunu šachovnic, měli bychom 13 bodů a to je čtvrté místo. Samozřejmě posun šachovnic by udělal svoje taky. Ale nemá cenu spekulovat. Stejně v době, kdy se bude hrát MČR DMŽ už bude Jirka hrát za Polabiny a bez něj bychom dostali na kokos - v sestavě by chyběl. Na kdyby se nehraje.
Jsem ráda, že naše děti šachy baví, chtějí bojovat na turnajích a mají o to velký zájem. To je pro mě podstatné a důležité. Holt někdy se daří a někdy ne, nikdo není bezchybný a chyby a hrubky ve svých partiích děláme i my dospělí, což je v této sezóně obzvlášť zřejmé ;-).

... podle ohlasů z mailu (díky všem za ně 1 ) vypadá na 16.6.

bych chtěla zdůraznit Janě Vaškové za to, jak se o nás starala v kuchyňce, Evě Peškové za výbornou bramboračku a mojí mamince za skvělý štrůdl - bez Vás by to nešlo 10
Opět se akce povedla, drobně jsem se dohadovala s programem, ale snad mi zúčastnění tu drobnou pauzu po prvním kole odpustili.

stála za podívání, Vojta vyhrál zaslouženě po krásném závěrečném útoku, parádní bod s těžkým soupeřem ! Online z polofinále najdete tady : http://www.sachy-neratovice.cz/junior2017/online/tfd.htm

to bylo v zápase s Poličkou velmi napínavé až do konce, s Železnými horami a s Chotěboří to bylo dost jednoznačné. Byl velmi znát velký věkový rozdíl a množství odehraných zápasů. Nicméně jiná cesta do 1. ligy než přes KPDŽ není. Díky všem za zodpovědný výkon a za týmovou hru a souhru.

že mě velmi pobavil svým komentářem Bohouš :-). Pravda je, že jsme spolu vážnou ještě nehráli (vždyť víš, že já radši blicky 10 ), ale žena za šachovnicí by Tě přece neměla zaskočit... Ale zasmála jsem se a Marušku to pobaví určitě taky ...

Moji představu o sestavě na tento zápas mi narušili naši mládežníci a tak jsem místo "mládí vpřed" dala šanci zkušenějším hráčům a oni mě nezklamali. Soupeři přijeli v úplně jiné sestavě, než jsem očekávala a tak o překvapení v neděli nebyla nouze. Zápas jsem "jistila zezadu" a průběžně ho sledovala, a musím říct, že mi naši hráči C i A družstva zpříjemnili svými výkony neděli. Díky, jste borci ! 10

super, Prostějovští 2 x (možná 3 x ?). A taky se těšíme ...

Tak o tom nic nevím - na kalendář na krajském webu jsme čekali taky docela dlouho - ještě když bylo školení rozhodčích v Chocni, tak na stránkách nebyl. A pokud se termíny objevily někde na republikových stránkách nebo nevím kde v nějakém zápisu ze schůze, je to pro mě nedohledatelné - šachové mládeži se věnuji při zaměstnání a opravdu nemám čas (a myslím si, že nejen já) dohledávat tyto informace v záplavě jiných a číst všechny šachové zprávy.

Nevím, kdo konkrétně tohle zpoždění způsobil, ale vím, že i místa srazů, ubytování a jídlo museli pořadatelé řešit vyloženě na poslení chvíli.

1.) Z mého pohledu se ti, kdo hráli, k partiím postavili zodpovědně a snažili se ze všech sil.
2.) Jako docela velký mínus vidím v tom, že jsme se o termínu prvních kol dozvěděli jen 10 dnů před zápasy !!! Organizačně nezodpovědné, nezvládnuté a odfáknuté a bohužel to zcela jistě ovlivnilo i výsledky. Nevím jak ostatní družstva, ale my jsme kvůli kolizi s Openem v Hradci neměli k dispozici Vojtu ve dvou kolech a bohužel s námi vůbec nemohl jet Patrik. Kdybychom věděli o termínu dříve, Vojta by Hradec nehrál a Patrik by si to možná také ještě zařídil. Bez dvou hráčů ze základu se hraje špatně.
3.) Věřím tomu, že na další zápasy už pojedeme v plné sestavě a výsledky podle toho budou vypadat. Tentokrát mi našich zadních desek bylo spíš líto, prostě jsme dostali výprask, a to očekávaně.

Z nováčků opravdu jen Kuba ? Ještě stále se můžete přidat ...


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »