Kategorie: Aktuality, Jednotlivci, Ostatní turnaje jednotlivců

Vánoční turnaj ŠO DDM Hlinsko 2011

Zprávu o turnaji napsal můj tatínek - Milan Londin - děkuji :-)

Vánoční turnaj v Hlinsku na Štěpána.

Po loňských dobrých zkušenostech s vánočním turnajem se letos uskutečnil vánoční turnaj na Štěpána. A účast byla vysoká. O body bojovalo celkem 30 šachistů ze tří oddílů ve věku od 7 do 85 let, jejich šachovému zápolení přihlíželo dalších 8 fanoušků z řad rodičů zúčastněných dětí a Hlineckých šachistů současných i bývalých. Přitom měli všichni k dispozici širokou paletu občerstvení, od vánočního cukroví a dalších sladkostí, přes obložené chlebíčky a jednohubky až po pestrou škálu nealkoholických nápojů a pro dospělé i nápojů alkoholických (každý donesl něco z domu z vánočního stolu). Bezkonfliktní chod turnaje a přátelskou atmosféru včetně nasazení hráčů na jednotlivá kola a celkového řízení turnaje měla „na svědomí" trenérka dětí Jana Londinová, které bych chtěl já (a věřím, že i ostatní účastníci ) i touto cestou poděkovat za příjemné prožití tohoto vánočního odpoledne. Hrálo se švýcarákem na 9.kol, 2x15".