Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Jednotlivci, Ostatní turnaje jednotlivců

Turnaj ve zrychleném šachu, Krucemburk, 27.4.2013

Slíbeného článku se asi nedočkám, tak alespoň výsledky ...

Našim se opět dařilo a na medailové pozici letos nahradil Lukáše Přemek, který skončil na skvělém 2. místě. Lukáš tentokrát pátý, skvěle se dařilo i Zdeňkovi, který byl šestý - blahopřeji :-). Ostatní se taky neztratili a všichni si dobře zahráli. Výsledky jsou tady.

Vydáno: 15.5.2013 21:22 |
Přečteno: 2898x |

Komentáře rss

Přidat komentář >

, je třeba pochválit odpovědět
avatar
Je třeba pochválit 7 "statečných " hlinečáků,nejvíce samozřejmě Přemka Osičku,vybojoval 2.místo jen horším pomocným hodnocením.Ale výborně si vedl i šestibodový Lukáš Hanus,kterému už začíná při rapidu chybět čas,aby mohl promýšlet lépe kombinace a uhrát ještě lepší výsledek.Je to ale dobrý příslib do další sezony družstev,kde je více času na přemýšlení.Jen o půl bodu méně než vítěz uhrál i Zdeněk Ročňák,který poprvé v turnaji naplno ukázal,že šachy hrát už umí.
Opravdu mu to přeji.Vprostřed tabulky pak skončil Tonda Indra se 4,5 body na 17 a těsně za ním Martin Štěrba se 4,body na18 místě.
Tonda po průměrném výkonu,víme,že má na víc,pár bodíků mu chybí na lepší místo.Zato od 12-letého žáka Martina to byl v turnaji s dospělými povedený výkon,a jen půlbod mu chyběl na 3.místo v žákovské kategorii.Martine výborně!!Poslední tandem vytvořili se 3,5body Milan Štěrba a Petr Vašek.Na Milana,který se šachy teprve ještě učí je to velmi pěkný výsledek.A od Petra jsem samozřejmě očekával lepší výsledek.Snad se mu brzy na některém z příštích turnajů podaří příjemně překvapit,jako se to povedlo v tomto turnaji Zdeňkovi!!