Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality

Šachůrkova dobrodružství

Už v pondělí 5.9.2022 proběhnou letošní Šachůrkova dobrodružství, takže upřesňuji info pro všechny, kdo nám pomáhají...

Sraz dospělých (já, Eva Pešková, Roman Pešek ml., Slávek Dvořák, Zuzana Machovcová, Jana Zahradníková, Jirka Šulc ml., Ondra Novotný, Vojta Říha, Milan Londin, Přemek Osička ?, 3 x DDM) i dětí (Kuba, Viktor, Pavel, Kája, Tomáš S., Vítek, Vojta M., Sam, Jonáš, Tomík D., Hedvika) na místě - v MFC v 7.00 (nejpozději do 7.30, od 8.00 mohou začít chodit školy). 
 
Oblečení : Hedvika bude bílá dáma (šaty na půjčení jsou zajištěné), Kája černá dáma, Pavel bílý král, Kuba černý král (Kája, Pavel i Kuba vlastní oblečení dle své barvy). Všichni ostatní - děti i dospělí - budou mít modrá oddílová trička s límečkem - poslední model. Kdo ho nemá nebo ho už má malé, tomu ho ráno půjčíme, máme jich dost.
 
Chutný oběd pro všechny pomocníky je zajištěn - přiveze nám ho Tonda Holfeuer a udělal nám krásnou sponzorskou cenu (díky !).
Pitný režim bude plně zajištěn.
 
Předpokládaný konec - kde bude spěchat, tak může končit ve 12.00, ostatní prosím pomohou s úklidem - odhadem cca do 13.00 hod.
 
Prosím všechny, kdo mají doma pěkné šachové poháry, o zapůjčení na výstavku k Marečkovi - po skončení si je hned vezmete zpět. 
 
Pro případné dotazy jsem k dispozici na telefonu i na mailu. 

Sachurek


Vydáno: 1.9.2022 11:31 | 
Přečteno: 367x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.