Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Archiv

Šachová historie Hlinska z roku 1985

Poté, co se objevil jeden z článečků o šachu v Hlinsku v Hlineckých novinách, se mi ve schránce objevila zajímavá brožurka vydaná k 60-ti letům založení hlineckého šachu. Snad se na mě nebude nikdo zlobit, že jsem si ji dovolila dát k dispozici tady všem, koho hlinecké šachy zajímají :-)

Samozřejmě pokud někdo bude mít čas a chuť zavzpomínat a nějaké informace z období "před založením stránek" doplnit, ráda mu zde poskytnu prostor ke zveřejnění.

Na brožuru se dostanete po kliknutí na její titulní stranu :

60 let založení hlineckého šachu

 

 


Vydáno: 6.6.2011 21:49 | 
Přečteno: 6299x | 

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Historie odpovědět
avatar
Ještě doplním, že existuje také publikace k 50. výročí založení ŠO. Vlastním pouze kopii - originál by mohl mít p. Malý nebo p. Janda. Co se týká výsledků, členské základny... mohu poskytnout - nascanovat cca od r. 2005, kdy jsem se navrátil k šachům.
Možná by bylo dobré oba dokumenty umístit pod svoji hlavičku - Historie... popř. tam dát i konečné výsledky té dané sezóny...
icon odpověděl(a)
avatar
Bezva, sem s tím :-) Můžu dát nahoru do řádku další díl - historie a tam to můžeme popřidávat :-)
, historie odpovědět
avatar
Hlinecký šach má na co navázat,to byly opravdu mimořádně úspěšné roky.To byl dobrý nápad,zveřejnit tuto publikaci šachistům.Teď to půjde už nahoru,první úspěchy v žákovských kategoriích už se dostavují.Výborná práce.
, - odpovědět
avatar
Dovolil bych si doplnit, že autorem je pan Malý, takže bych mu dodatečně rád poděkoval.
icon odpověděl(a)
avatar
Myslela jsem si, že s tím má pan Malý něco společného :-), pěkná a záslužná práce ! Jen škoda, že v informacích vznikla ta mezera mezi rokem 1985 a 2010. Opravdu se nenajde nikdo, kdo by alespoň útržkovitě doplnil informace z tohoto období ?