Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Pozvánky a propozice

Informace k tomuto víkendu - Milovy, 3.-5.6.

Informace k tomuto víkendu :

Přihlášeni jsou Sam, Ema, Vítek, Alex, Pavel, Vojta M., Viktor, Kuba Ž., Jonáš, Martin a Kuba S. Všichni budou mít oddílové tričko, dostatek pití, tři propisky – zapisuje se !, svačinu na pátek odpoledne.

Vítek a Jonáš spí doma a budou jezdit do Milov samostatně s rodiči. Oběd pro ně na sobotu i neděli je objednaný v Milovech.

Alex spí doma a bude jezdit do Milov s námi – přijde vždy k Lidlu. Oběd pro něj na sobotu i neděli je objednaný v Milovech.

Ostatní spí v DDM, budou mít s sebou deku nebo spacák, polštářek, ručník, hygienické potřeby, večeři na pátek, přezůvky, atd. na víkend. Obědy na sobotu i neděli máme objednané v Milovech.

Od sobotní snídaně do nedělního oběda jídlo pro přespávající v DDM bude zajištěné a náklady si pak vyberu dle skutečnosti.

V pátek bude odjezd od Lidlu ve 12.30. Předpokládám, že všechny děti budou po obědě. Auto beru já a p. P. Adámková, zpátky taky.

V sobotu bude odjezd od Lidlu v 7.40, auto beru já a p. Machovec. Zpátky jedu já a p. Tichý. Odjezd z Milov cca v 18.hod.

V neděli bude odjezd od Lidlu v 7.30, auto beru já, p. P. Adámková a p. Machovcová, zpátky taky.

 


Vydáno: 2.6.2022 5:17 | 
Přečteno: 293x | 

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.