Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Různé

Aktuální turnaje - M Čech HD10, Polofinále juniorů, Mistrovství světa seniorů

Martin Pešek si zahrál na Mistrovství Čech do 10 let - výsledky jsou tu. No a máme tady taky Martinův komentář k tomuto turnaji :-) :

Hned jak jsme přijeli do hotelu Fit Fun tak jsme se šli zaregistrovat na turnaj.
Přišli jsme do hrací místnosti, viděl jsem hráče z jiných turnajů, tak jsem si s nima povídal a šel k šachovnici, nakonec jsem prohrál.
Další kolo bylo až  14:30 , tak jsem mezitím ležel. Další kolo jsem prohrál, no co jinýho. Hnedka po druhém kole jsme jeli do Albrechtic ke strejdovi.
Ve středu ráno jsme se nasnídali a jeli zase do hotelu Fit Fun, hned jak jsme přijeli, tak jsem si vzal všechno co jsem potřeboval a šel jsem k šachovnici a hrál jsem 3 kolo a bylo to napínavé nakonec jsem to vyhrál (jo jo jjooooooo). Čtvrté kolo jsem vyhrál,už zase jsem říkal (jo jo jo jjooooooooooo!!!!!). No hned potom jo jo... jsme jeli zase do Albrechtic.
Po snídani jsme jeli  do hotelu a šli do hrací místnosti, nakonec jsem to pros.... no o tom rači nebudu mluvit.
Páté kolo jsem prohrál, 6 kolo jsem vyhrál a pak jsme jeli(to vám vážně musím říkat, že jsme jeli do Albrechtic? no takže bla bla blaaa a deme dál).
Sedmé kolo jsem prohrál. Další kolo jsem vyhrál.
Poslední kolo jsem opět prohrál.Po celou dobu turnaje mně nebylo dobře a bojoval jsem s nemocí.
A posledních pár slov bylo trochu rychle, proto že někam jedu a už vážně musim!
jinak nevim co je to za znak)§(

Martin
(necenzurováno)

Vojta Říha bojoval na Polofinále juniorů - výsledky máme zde.

No a v současné době se hraje Mistrovství světa seniorů, na kterém nás zastupuje Milan Londin. Průběžné výsledky jsou tady.

Tak třeba nám k tomu výše jmenovaní napíšou něco více :-)

Vydáno: 28.11.2016 18:18 |
Přečteno: 3153x |