Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Pozvánky a propozice

3. kvalifikace KP mládeže - Pardubice, 11.12.2021 - doplněno !

informace a propozice - doplněno

Odjezd v sobotu 11.12. v 7.30 hod. od Lidlu. S sebou jídlo, pití, oddílové tričko, dobrou náladu a chuť hrát :-). Doprovod a řidiči - prozatím p. Adámková a p. Zahradník. Ještě schází 1 dobrovolník na řízení a případný doprovod - máme 9 dětí. Přihlásí se někdo další z řad rodičů ? Pokud ne, jsem ochotná se postarat o dopravu, ale bohužel tam s dětmi nebudu vpuštěna ... Takže děti případně přivezu na místo a pak pro ně zase přijedu.

Přihlášeni jsou Vítek, Tomáš S., Samuel, Viktor, Kuba Ž., Vojta M., Martin, Pavel a Ema.

Propozice k akci jsou tady. Hrát mohou všechny děti ročník 2007 a mladší. Je nutné splnit požadavky ohledně covidu :

KM PDŠS upřesňuje podmínky pro sehrání mládežnických akcí tak, aby byly v souladu s podmínkami pro konání sportovních zápasů vydanými Ministerstvem zdravotnictví ČR od 22. 11. 2021 v souvislosti s omezením šíření nákazy covid-19.

 

výtah z pravidel Ministerstva zdravotnictví: Sportovní činnost nepravidelná či v proměnlivém kolektivu (soutěže, utkání) nevyžaduje kontrolu bezinfekčnosti pouze v případě účasti max. 20 osob.

Nad tento počet se provádí kontrola bezinfekčnosti dle I/17 MO služby s tím, že pro tyto účely má RT-PCR test platnost 7 dní – pouze osoby do 18 let. Jde-li o akce do 20 osob kontroluje se pouze skutečnost, zda některá z osob vykazuje klinické příznaky onemocnění covid-19 (bez ohledu na věk). Jde-li o akce nad 20 osob, umožňuje se účast pouze očkovaným, dětem do 12 let věku bez dalších podmínek a dětem od 13 do 18 let věku s negativním PCR testem uskutečněným v průběhu posledních 7 dní. Neočkovaní se nesmí v tomto režimu zápasů zúčastnit. V obou je povinností pořadatele zápasu vytvořit seznam zúčastněných osob s jejich telefonními kontakty a ty archivovat po dobu 30 dní.

PCR test se týká pouze dětí ve věku 12+ let. Dospělý doprovod nad 18 let musí splňovat alternativu O - N, PCR test nestačí.

Vzhledem k tomu my jet s dětmi nemůžeme a prosím tedy rodiče, kteří splňují a mohou dětem dělat řidiče a zodpovědný doprovod, ať mi dají vědět telefonicky nebo přes sms (pokud Vám nepřijde na sms ode mě  odpověď, tak mi prosím volejte). 

Závazné přihlášky dětí na turnaj prosím přes sms nebo telefonicky na můj mobil (775 978 712) v průběhu zítřejšího dne (pokud Vám nepřijde na sms ode mě odpověď, tak mi prosím volejte - sms nedorazila :-)). 


Vydáno: 8.12.2021 22:36 | 
Přečteno: 386x | 

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.